Wiele osób liczy na dodatkowy zarobek, ale nie robi nic w kierunku zrealizowania owych marzeń. Chociaż powiedzenie – bez pracy nie ma kołaczy jest jak najbardziej trafne, to istnieją sposoby na napływ gotówki bez większego wysiłku i z małym nakładem finansowym. Chodzi tutaj skorzystanie z możliwości, jakie daje totalizator sportowy, a mianowicie ekstra pensja. Czym takiego jest ekstra pensja i czy warto w nią zagrać?

Jako, że totalizator sportowy cały czas się rozwija, to można liczyć na to, że co jakiś czas pojawi się na rynku jakaś nowa oferta. Do tej pory do dyspozycji były gry Multi multi oraz joker, ale obecnie dołączyła do tego grona Ekstra pensja. Okazuje się, że praktyce po jej wprowadzeniu na rynek doszło do kilku nie byle jakich zwycięstw, które przypisuje się właśnie tej grze.

O co chodzi w tej grze? Do kupienia jest kupon ekstra pensja, który kosztuje pięć złotych. Można wybrać pięć liczb z trzydziestu pięciu dostępnych, a z dodatkowego zbioru czterech liczb tylko jedną. Oczywiście można wybrać opcję na chybił trafił, ale również można skreślić liczby samodzielnie, czyli zgodnie z tym, co podpowiada nam intuicja. Jeśli chodzi o wyniki, to losowanie przeprowadzane jest za pomocą urządzenia losującego.