Warning: A non-numeric value encountered in /home/virt1622/domains/wmpb.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5752

Życie dorosłe lubi zaskakiwać, wiecie? Ostatnio podjęłam z mężem temat budowy domu i co? Zgodził się, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Przecież on od zawsze wolał mieszkać na blokach. Klamka zapadła. Stało się. Nie ma wyjścia, działka jest, plany są, teraz tylko wybrać firmę budowlaną i poznać jej cennik usług budowlanych. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie to prosta sprawa, ale mimo wszystko jakoś przez to przejdziemy razem.

cennik usług budowlanych

Budowa to nie przelewki, ale już jako małe dziecko marzyłam o tym, żeby wybudować swoje własne cztery kąty. Ani u jednej mamy, ani u drugiej, ani na blokach nie chcę mieszkać. Jak to mówią: wszędzie dobrze, ale w swoim domu najlepiej. To ja będę mogła go stworzyć, urządzić i wprowadzić do niego trochę kobiecego ciepła. O tym właśnie zawsze marzyłam, nawet przed tym, jak poznałam mojego obecnego męża. Wiecie co wam powiem? Warto realizować swoje marzenia, nawet małymi kroczkami.