Warning: A non-numeric value encountered in /home/virt1622/domains/wmpb.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5752

Każdy dom ma kilka ważnych stref, które trzeba w odpowiedni sposób urządzić. Można wyróżnić strefę intymną, jak łazienka, strefę wypoczynkową jak sypialnia, strefę rekreacyjną jak salon i strefę pracowniczą, czyli domowe biuro. Jednak nie można też zapomnieć o strefie reprezentacyjnej, czyli wejściu do domu. Każdy kto nas odwiedza, w pierwszej kolejności widzi drzwi wejściowe i przedsionek domu. Te miejsca powinny być szczególnie efektownie urządzone, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

Warto więc wybrać się sklepu z artykułami dekoracyjnymi do domu i zobaczyć ofertę w kategorii tabliczki informacyjne na drzwi. Na każdych drzwiach powinna się znaleźć tabliczka z nazwiskiem właścicieli ich numerem domu. To bardzo ważna kwestia, o której nie można zapomnieć. Przed wejściem do domu nie może też zabraknąć wycieraczki. Wycieraczki wejściowe są przeróżne, mogą być gumowe, materiałowe, albo plecione, taką wycieraczkę można dopasować do drzwi wejściowych. Kolejną ważną kwestią, są maty wejściowe. Takie maty powinny się znaleźć zaraz za drzwiami wejściowymi, by można w nie było wytrzeć zabrudzone obuwie.